PENSULA NAIL-ART Roubloff 4 GN23R
Pensulă de calitate din păr sintetic cu pămătuf special pentru realizarea modelelor "One-stroke". Mărime 4.
PENSULA NAIL-ART Roubloff 5 GN23R
Pensulă de calitate din păr sintetic cu pamatuf special pentru realizarea modelelor "One-stroke". Mărime5.
PENSULA NAIL-ART Roubloff Rotundă 2 DCr33R
Pensulă de calitate din păr sintetic cu pămătuf special care imită foarte bine propietațile părului natural. Mărime 2. Se poate utiliza și la pictura folosind tehnica Zhostovo.
PENSULA NAIL-ART Roubloff Rotundă 3 DCr33R
Pensulă de calitate din păr sintetic cu pămătuf special care imită foarte bine propietațile părului natural. Mărime 3. Se poate utiliza și la pictura folosind tehnica Zhostovo.
PENSULA NAIL-ART Roubloff Rotundă 4 DCr33R
Pensulă de calitate din păr sintetic cu pămătuf special care imită foarte bine propietațile părului natural. Mărime 4. Se poate utiliza și la pictura folosind tehnica Zhostovo.
PENSULA Roubloff DEGRADE 5 DSG3R/5
Pensulă de calitate din păr sintetic cu pamatuf combinat pentru trasarea modelelor abstracte sau ombre. Mărime5.